Włocławek, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Personel pomocniczy przy inwentaryzacji 22-23.10

Włocławek

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268 powstała dzięki pasji przyjaciół, w odpowiedzi na potrzeby Klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Nowe wyzwania, jakie stają przed menedżerami w zakresie rozwoju osobistego i wzrostu efektywności personelu zachęciły nas do zbudowania szerokiej i elastycznej oferty dostosowanej do potrzeb wielu branż oraz zróżnicowanych rozwiązań biznesowych.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Personelu pomocniczego na inwentaryzację &#8211;Włocławek (market spożywczy).

Wymagania
 AKTUALNA KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA &#8211; WYMÓG KONIECZNY;
 komunikatywności;
 pozytywnego nastawienia;
 odpowiedzialności;
 energii w działaniu;
 DYSPOZYCYJNOŚCI W DNIU 22-23.10.2013 ( godziny nocne)

Obowiązki
 liczenie towaru;

Mile widziane
 osoby uczące się;
 posiadające doświadczenie;

Oferujemy
 zdobycie doświadczenia;
 stawkę godzinową;
 wynagrodzenie wypłacone w terminie;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 14 Pazdziernik, 2013  11:13

Identyfikator: 482384

Wyświetleń: 3522