W³oc³awek, Kujawsko-pomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

KIEROWCA C+E - silos &#8211; trasy miêdzynarodowe - W³oc³awek, kujawsko-pomorskie

Zielona Góra

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma transportowa Intra S.A. z bazami we W³oc³awku i Zielonej Górze poszukuje kandydatów na stanowisko:

System zjazdowy: 2/1, 3/1, 4/1, 4/2, bez systemu
Rodzaj naczepy: silos
Wynagrodzenie: 8000 - 11000 z³ netto miesiêcznie
Miejsce pracy: W³oc³awek, kujawsko-pomorskie, Polska

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ci±gnika siod³owego z silosem kiprowanym,
- przewóz towarów sypkich w trasach miêdzynarodowych, m. in. po Niemczech, Belgii, Holandii, Czechach, W³oszech, Szwajcarii oraz bliskiej Francji

Warunki zatrudnienia:
- zatrudnienie w wybranym systemie zjazdowym: 2/1, 3/1, 4/1, 4/2 lub bez systemu,
- praca zaplanowana zgodnie z europejskimi przepisami, pomiêdzy godz. 6:00 a 20:00,
- dobrze zorganizowana praca w sta³ych liniach, za³adunki w rafineriach lub magazynach, roz³adunki w fabrykach,
- kierowcy po ka¿dym roz³adunku udaj± siê na myjniê silosów, gdzie jedynie przygotowuj± je do mycia, bez wymiotek,
- sprawna i konkretna komunikacja z dyspozytorami,
- dobrze prosperuj±ca firma, z taborem licz±cym ok. 200 nowoczesnych zestawów silosowych,
- firma posiada w³asne bazy prze³adunkowe w I³owej i we W³oc³awku, specjalistyczn± myjniê silosów i cystern oraz nowoczesne autorskie oprogramowanie komputerowe,
- wprowadzenie w obowi±zki dla ka¿dego nowo przyjêtego pracownika,
- zatrudnienie w oparciu o umowê o pracê z podstaw± miesiêczn± 5000 z³ brutto,
- wynagrodzenie dzienne od 350 z³ netto,
- premia dla kierowców za polecenie pracownika z do¶wiadczeniem w transporcie z silosami,
- bezpo¶rednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy

Osoby zainteresowane podjêciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertê.
Pytania proszê kierowaæ pod nr telefonu: 0048 693 334 765 lub na adres mailowy: krzysztof@intrasa.pl

Zapraszam od poniedzia³ku do pi±tku w godz. 8:00 do 16:00.

Og³oszenie dodane: Piatek, 29 Lipiec, 2022  23:47

Identyfikator: 719110

Wy¶wietleñ: 5686

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. kierowca szuka pracy
  2. Kierowca kat b
  3. Kierowca poszukuje pracy.
  4. Kierowca Kat C
  5. Centrum komputerowe i GSM