Włocławek, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opertaor WÓzka WidŁowego- Niemcy

Agencja Pracy Find Work (nr. certyfikatu 11398) działa na rynku europejskim od ponad 2 dekad. Za naszym pośrednictwem pracę w Belgii, Francji, Niemczech, Hiszpanii znalazło ponad 3000 osób.

Aktualnie dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego

OPIS STANOWISKA:

- praca ze skanerem i słuchawkami

- załadunek i rozładunek towaru

WYMAGANIA:

- uprawnienia na wózek widłowy (wymóg konieczny)

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (będzie sprawdzana podczas rozmowy telefonicznej)

- dodatkowym aututem będzie własny środek transportu

- doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego

OFERUJEMY:

- umowę niemiecką

- bezpłatne zakwaterowanie

- atrakcyjne wynagrodzenie

ZAPRASZAMY DO APLIKACJI

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 14 Kwiecien, 2015  12:13

Identyfikator: 545218

Wyświetleń: 1855