Włocławek, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zbrojarz - betoniarz

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Dajemy MoŻliwoŚci

G+p Izomont Sp. Z O.o. Z Centralą We Włocławku Oraz Oddziałem W Wiesbaden Na Terenie Niemiec Jest Dynamicznie Rozwijającym Się Polskim Przedsiębiorstwem, Dysponującym 20 &#8211; Letnim Doświadczeniem Oraz 180 Osobową Kadrą Techniczno &#8211; Zarządzającą. Realizujemy Przedsięwzięcia W Sektorze Energetycznym, Budowlanym Oraz Instalacji Sanitarnych. Pracujemy Dla Znanych Koncernów światowych: Alstom, Siemens, Abb, Basf Oraz Wielu Innych.

Rozszerzając Działalność O Kolejny Sektor Związany Z Budownictwem, W Ramach Rozwoju Naszych Struktur Planujemy Zatrudnienie Wysoko Kwalifikowanej Kadry Na Następujące Stanowiska:

Betoniarz &#8211; Zbrojarz &#8211; Monter SzalunkÓw

Region: Niemcy

Zadania:

- Wykonanie Form MontaŻu Na StoŁach
- WiĄzanie Stali Zbrojeniowych
- WŁoŻenie W Formy Zbrojenia I Zamontowanie Wbudowanych ElementÓw
- Zabetonowanie I ObrÓbkĘ Betonu
- KosmetykĘ Wykonanych ElementÓw
- Terminowa Realizacja Budowy Zgodnie Z Jej Harmonogramem

Wymagania Konieczne:

- Min. WyksztaŁcenie Zawodowe
- DoŚwiadczenie Na Podobnym Stanowisku W ZakŁadzie Prefabrykacji
- UmiejĘtnoŚci Czytania Rysunku Technicznego
- DokŁadnoŚĆ, SumiennoŚĆ, RzetelnoŚĆ, SkrupulatnoŚĆ Oraz WydajnoŚĆ Pracy
- Uprawnienia Do ObsŁugi Suwnicy I WÓzkÓw WidŁowych BĘdzie Dodatkowym Atutem
- ZnajomoŚĆ Maszyn Zbrojarskich I Do Prefabrykacji Stali
- ZnajomoŚĆ Specyfiki WiĄzania Stali Zbrojeniowych

Oferujemy:

- Dla KandydatÓw &#8211; ProfesjonalistÓw Bardzo Atrakcyjne Warunki Wynagrodzenia Oraz KorzyŚci Poza Finansowe
- UdziaŁ W Realizacji PrestiŻowych Inwestycji W Kraju I/lub Na Budowach Eksportowych
- Stabilne Zatrudnienie

Zainteresowanych Kandydatów Prosimy O Przesłanie Aplikacji (cv Ze Zdjęciem) Na Poniższy Adres:
Kadry@izomont.com.pl/

Z Dopiskiem Betoniarz &#8211; Zbrojarz &#8211; Monter SzalunkÓw

Prosimy O Dopisanie Następującej Klauzuli "wyrażam Zgodę Na Przetwarzanie Moich Danych Osobowych Zawartych W Mojej Ofercie Pracy Dla Potrzeb Niezbędnych Do Realizacji Procesu Rekrutacji (zgodnie Z Ustawą Z Dn. 29.08.97 Roku O Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 Poz. 883)".

W Ofercie Prosimy O Zamieszczenie Następującego Zapisu: &#8222;wyrażam Zgodę Na Przechowanie I Przetwarzanie Moich Danych Osobowych Przez G+p Izomont Sp. Z O.o."
Zastrzegamy Sobie Możliwość Kontaktu Jedynie Z Wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Czerwiec, 2015  12:15

Identyfikator: 553208

Wyświetleń: 1952